PLOEGEN

Dames A

no-image

Trainer:

Bruno Cools

Coach:

Bruno Cools

Trainingen:

Di 19u00 - 21u00

Vr 18u30 - 20u30

#NaamPositie
1Huybrechts Emma
2Slegers Noor
3Peeters Laura
4Peeters Tessa
5Van Mechelen Lotte
6Van De Velde Maja
7Hamers Diete
9Mijnendonckx Siel
10Verwaest Lenthe
11Slegers To
12Gijs Stien
14Huybrechts Pauline

Wedstrijden

15/09/201818:00Spinley Dessel Dames A 3 - 0
22/09/201820:00Dames A Kvc Sparvoc Lanaken-briegden 0 - 3
29/09/201820:30Kivola Riemst Dames A 3 - 0
06/10/201820:00Dames A Roveka Stevoort 3 - 2
beker20/10/201818:00Volley Westerlo 1p +2Dames A 2D3 - 0
beker21/10/201818:00Amigos Van Pelt Sint-antonius ZoerselDames A3 - 0
28/10/201817:00Amigos Van Pelt Sint-antonius ZoerselDames A 3 - 0
03/11/201820:00Dames A Volley Heist Dames1 - 3
11/11/201815:00Arvoc Arendonk Dames A 3 - 0
17/11/201820:00Dames A Bepavoc Beringen
01/12/201820:00Dames A Hvc Promobutler Helchteren
08/12/201818:00V.c. Kasterlee Dames A
15/12/201820:00Dames A Datovoc Tongeren B
22/12/201820:00Dames A Spinley Dessel
19/01/201920:00Dames A Kivola Riemst
26/01/201920:30Roveka Stevoort Dames A
02/02/201920:00Dames A Amigos Van Pelt Sint-antonius Zoersel
09/02/201920:00Kvc Sparvoc Lanaken-briegden Dames A
16/02/201919:30Volley Heist DamesDames A
23/02/201920:00Dames A Arvoc Arendonk
16/03/201920:30Bepavoc BeringenDames A
23/03/201920:30Hvc Promobutler Helchteren Dames A
30/03/201920:00Dames A V.c. Kasterlee
06/04/201916:30Datovoc Tongeren BDames A
VOLGEND WEEKEND

Zaterdag 17 november

09:30  MU11 D - B.v.c. Balen B (bc)

10:30  MU13 A - Heylen Vastgoed Wegi Lille A

11:30  MU13 E - B.v.c. Balen B

12:00  Volley Westerlo A - MU13 F (bc)

12:30  MU15 A - Arvoc Arendonk B

13:30  MU13 C - Spinley Dessel

14:00  Olmense V.c. A - MU13 B

14:00  Olmense V.c. C - MU13 D ***

14:30  MU11 E - Olmense V.c.

15:30  Dames B - Heylen Vastgoed Wegi Lille A

16:30  Dames E - Vc Geel F

18:00  Laakdal A - Dames C

18:30  Heren A - V.c. Zoersel C

20:00  Dames A - Bepavoc Beringen

20:00  Molvoc Mol C - Heren C ***

20:30  Heren B - Laakdal

Zondag 18 november

11:00  Heylen Vastgoed Wegi Lille B - MU17

12:00  Heylen Vastgoed Wegi Lille D (bc) - MU11 C

12:00  Molvoc Mol F - U9 (VVT) A

14:00  Molvoc Mol G - U9 (VVT) B


*** = Wedstrijd verplaatst